postheadericon Ubezpieczenie na życie w PZU-Spokój Najbliższych, Pewny Zysk i Plan na Życie?

Jak każde ubezpieczenie na życie, także i to ma za zadanie zapewnić wsparcie finansowe klientowi i jego rodzinie w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń losowych.

Spokój Najbliższych
Ubezpieczenie na życie Spokój Najbliższych to oferta skierowana do klientów, bez względu na ich wiek, stan zdrowia czy zawartość porftela. Polisa ta zapewnia dożywotnią ochronę ubezpieczonego. Składki klient płaci tylko przez określony czas. Dzięki temu nawet osoby starsze mogą się ubezpieczyć bez żadnych trudności. Rodzina otrzyma przy tym spadek po śmierci ubezpieczonego, bez postępowania spadkowego. Ubezpieczony może podwyższyć sumę ubezpieczenia o wskaźnik indeksacji oraz rozszerzyć zakres ochrony o dodatkowe świadczenia. Umowa ubezpieczenia funkcjonuje na całym świecie, przez całą dobę. Ubezpieczenie na życie w PZU obejmuje ochroną swojego klienta juz następnego dnia po wpłaceniu kwoty na poczet ochrony tymczasowej i podpisaniu wniosku.

Pewny Zysk
To ubezpieczenie na życie i dożycie. Jest ofertą, którą zainteresują się klienci poszukujący bezpiecznego ulokowania swoich pieniędzy. Polisa jest względnie bezpieczną formą oszczędzania, ulokowany kapitał jest chroniony w 100%. Sumy ubezpieczenia w przypadku śmierci i dożycia nie różnią się, a w momencie zerwania umowy PZU zwróci klientowi całą wpłaconą składkę. Już w momencie podpisywania umowy ubezpieczony zna wysokość swojej wypłaty, a formalności związanych z wykupieniem ubezpieczenia jest stosunkowo mało.

Plan na Życie
Ubezpieczenie Plan na Życie jest ofertą  dającą potrójną korzyść: ochrona ubezpieczeniowa, oszczędzanie i inwestowanie w jednym. Inwestować można w 33 fundusze, a swój plan inwestycyjny można zmienić w dowolnym momencie. Dodatkowo przez internet ubezpieczony ma możliwość dostępu do swojego rachunku.

Ubezpieczenie na życie w PZU daje wiele możliwości. Jednym z ciekawszych jest niewątpliwie wariant ubezpieczenia na dożycie (ubezpieczony musi osiągnąć 85 rok życia). Wszystkie oferty są elastyczne, a klient oprócz ubezpieczenia zyskuje możliwość inwestowania swoich pieniędzy.